سوالات متداول

سوالات متداول استودیو فرمنش را ببینید

ما اینجا هستیم تا به شما در رفع مشکلاتتان کمک کنیم

در ادامه برخی از سوالات کارفرمایان فرمنشی و برخی از سوالات احتمالی شما را به اشتراک گذاشته ایم.

برای مشاوره رایگان در رابطه با پروژه هایتان کافیست با ما در تماس باشید.

سوالات متداولی که از ما پرسیده اید

دفاتر معماری در سراسر جهان بسیار پر رنگ هستند و برای یک مشتری که به دنبال یک دفتر معماری است، انتخاب یک دفتر مناسب می‌تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین به عنوان یک دفتر معماری در این بخش با افتخار وجه تمایز خودمان را برای مشتریانمان بیان می‌کنیم تا کارفرمایان گرامی بتوانند به راحتی ما را از دیگر دفاتر تمایز دهند.

وجه تمایز ما شامل چندین عامل است، از جمله تخصص تیم ما در طراحی ساختمان های منحصر به فرد، به کارگیری فناوری های نوین در طراحی و ساخت، زبان پایداری محیطی، توجه به جزئیات و به روز بودن و هماهنگی با بهترین و آپدیت ترین اخبار صنعت ساختمان ایران و همینطور جهان است. 

در استودیو فرمنش ما بر این باوریم که طراحی و ساخت یک ساختمان از همه لحاظ بهینه باید انجام شود و شما در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه ممکن به نتیجه مطلوبتان برسید و این همان چیزی‌ست که ما در طراحی و اجرای پروژه هایمان به دنبالش هستیم.

زمینه های کاری استودیو ما در ۶ بخش تقسیم می‌شود.

۱. طراحی ویلا : مفتخریم که اعلام نماییم از لحظه مشاوره در رابطه با خرید زمین تا لحظه ی چیدن مبلمانتان در ویلای رویاهای‌تان شما را همراهی می‌کنیم . برای اطلاع از جزئیات با ما در تماس باشید.

۲.طراحی داخلی : حتما برایتان پیش آمده که بعد از خرید واحد دلخواهتان و یا در حین ساختن خانه هایتان، ایده ها و تصاویری داشته اید برای اینکه خانه تان به آن شکل در بیاید اما راهی برای اجرایی کردن و تطبیق دادن آن برای پروژه یتان نداشته اید. حالا وقت آن است تا با کارشناسان فرمنش در ارتباط باشید.

۳.طراحی نما : شکل گیری سیمای شهری و احترام به آن نیازمند طراحی تخصصی و خاص می‌باشد که ما در فرمنش به شما این قول را می دهیم تا بهترین نتیجه را بعد از طراحی پروژه تان حاصل نمایدد.

۴. طراحی شهری : در بخش طراحی شهری آماده همکاری با شهرداری ها و پیمانکاران و مجریان گرامی در جهت طراحی فضای کاربردی و افزایش تعامل شهروندان و ارتقا سطح تعامل شهروندی می‌باشیم.

۵.طراحی صنعتی : فرمنش مفتخر است بعد از طراحی بیش از ۱۰ پروژه ی صتعنی در بخش های مختلف و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان صاحبان شرکت ها و مجموعه ها ، آمادگی خود را برای بهبود کیفیت فضاهای اداری ، خدماتی و صنعتی اعلام نماید. به طور قطعی و با افتخار مدعی کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت و کاهش زمان بهره برداری پروژه هایتان هستیم

۶.طراحی برند و هویت بصری : استودیو معماری فرمنش با تیکه بر تخصص و تجربه متخصصین خود در زمینه معماری و گرافیک، به شما کمک می کند تا برند و هویت بصری منحصر به فرد و جذابی را برای شرکتتان یا برند شخصی خودتان ایجاد کنید. با استفاده از روش های نوین در طراحی برند، فرمنش به شما کمک می کند تا با داشتن یک هویت بصری قوی، در بازار رقابتی و پویای امروز، به راحتی تشخیص داده شود و به خاطر بودن در ذهن مشتریان، افزایش فروش و محبوبیت کسب و کار خود را تجربه کنید.

بر اساس تجربه پشت سر گذاشته شده فرمنش مدعی این هستیم که بار ها با طراحی درست و اصولی ،ذخیره میلیاردی بودجه کارفرماها را با ارمغان آورده ایم. طراحی و ساخت یک ساختمان مستلزم توانایی درک نیاز های کاربران و همچنین توانایی ایجاد فضایی مناسب برای ایجاد کنش های مطلوب است. طراح معمار با درک نیاز های کاربران و همچنین با در نظر گرفتن عوامل مختلف از جمله محیط زیست ، ایمنی ، اقتصادی ، فنی و تطابق بین طرح سازه و معماری و برق و تأسیسات می‌تواند بهترین طرح را ارائه کند. 

طراحی مناسب برای یک ساختمان، علاوه بر ایجاد راحتی امنیت برای کاربران، می‌تواند در استفاده بهینه از فضا و کاهش هزینه ها و کاهش انرژی نیز مؤثر باشد.

فرمنش پروژه های متعدد و موفقی را در شهر های مختلف استان گیلان از جمله رشت، کلاچای، خمام و همچنین استان تهران ، قزوین ، مازندران ، مرکزی و کشور عراق در شهر های سلیمانیه و اربیل پشت سر گذاشته است.

بیش از ۴۰ پروژه ی به بهره برداری رسیده از فرمنش را در سرتاسر ایران مشاهده می‌کنید.

مهمترین بخش برای کارفرمایان فرمنشی ، مشاوره رایگان در رابطه با پروژه هایشان می‌باشد.

کافیست از بخش تماس با ما ، با فرمنش در تماس باشید.

بسیاری از پیمانکاران و مجریان به نام ، از استارت پروژه یشان با فرمنش در تماس هستند و با پیشبرد طرحشان در دفتر فرمنش به نتایج خارق العاده ای دست یافته‌اند

اینجا کلیک کنید

در نوار بالای این صفحه به بخش تماس با ما مراجعه کنید .

شماره تماس مدیر استودیو فرمنش : 

۷۷ ۶۹ ۰۹۴ ۹۱۲ ۹۸+ مهندس فاطمه رمضانی

اینجا کلیک کنید

در بخش بالای صفحه در قسمت پروژه ها تمامی پروژه های مورد نظر شما قابل مشاهده هستند.

نیمی از پروژه ها به دلیل عدم علاقه کارفرمایان قابل انتشار نمی‌باشد . 

 

تجربه نشان داده است زمانی که کارفرما بدون داشتن ذهنیتی از  پروژه ی خود مشغول به ساخت آن می‌شود ، بعد از ساخته شده بسیاری از بخش های آن با نظرش مغایرت دارند.

برای رفع این مشکل میتوانید به ما مراجعه کنید تا قبل از ساخته شدن بار ها و بار ها ساختمانتان را تغییر دهید تا به نتیجه مطلوبتان دست پیدا کنید.

بله با کمال میل

با ما تماس بگیرید تا بیشتر راهنمایی تان کنیم.

مزیت ما

با ما ساختن یک مکان خوب برای زندگی مانند آب خوردن آسان است. به فرمنش اعتماد کن!

ما به شما کمک می کنیم تا ایده ها و آرزوهایتان به واقعیت بپیوندد و اجرا شود.
با ما خانه ها ، ویلا ها ، باغ ها ، نما ها و فضا های دنج و دلخواهی که همیشه در آرزوی آن بودید را تجربه کنید. آتلیه معماری فرمنش با بیش از ۴۰ پروژه ی موفق ، فعال در زمینه طراحی آرزوهای شماست. تمامی پروژه های شما مطابق با به‌روز ترین متد طراحی و ساخت در ایران و جهان طراحی می شود و ایده ها و ارزوهایتان به واقعیت می پیوندد.
استودیو معماری فرمنش با تیمی مجرب از مهندسین معمار دانش آموخته دانشگاه تهران و دانشگاه هنر تهران زیر نظر مهندس فاطمه رمضانی به طور تمام وقت در خدمت تمامی شما عزیزان می باشد.
از طراحی و ایده پردازی اولیه تا نقشه های جزئیات اجرایی نهایی پروژه هایتان با شما هستیم.
برای مشاوره رایگان در مورد پروژه هایتان کافیست با ما تماس بگیرید.