پروژه ها

در این صفحه مجموعه کار های استودیو معماری فرمنش را می بینید

طراحی ویلا

 استودیو معماری فرمنش با داشتن تجربه طراحی تخصصی ویلا ، به عنوان یکی از بهترین دفاتر معماری در این زمینه شناخته می‌شود و در شهر های مختلف کشور مشغول فعالیت می باشد. این استودیو با توجه به نیاز های مشتریان و شرایط زمین و اقلیم، طرح های منحصر به فرد و با کیفیت بالا را برای ویلا های شما در سبک های مختلف ارائه می دهد.

طراحان حرفه ای استودیو معماری فرمنش با بهره گیری از روش های نوین و جدیدترین فناوری های روز دنیا، بهترین طرح های ممکن را برای ویلاهای شما به ارمغان می آورند. استودیو فرمنش قادر است با توجه به تخصص و تجربه خود در کوتاه ترین زمان ممکن، ویلاهایی با طراحی منحصر به فرد و با کیفیت بالا را برای شما طراحی کند.

3D Modeling

طراحی داخلی

استودیو معماری فرمنش با توجه به نیاز ها و فرهنگ زندگی شما، پروژه های طراحی داخلی را با توجه به سلیقه و سبک شما طراحی می کند. این استودیو از بهترین مواد و تجهیزات در طراحی داخلی استفاده می کند تا بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد.

طراحان ما با توجه به نورپردازی، رنگ آمیزی، چیدمان فضای داخلی، فضای دلخواه شما را در خانه تان خلق می کنند. با توجه به سلیقه و سبک شما، بهترین طرح های داخلی را ارائه می دهیم تا شما از زندگی در خانه هایتان با لذت بیشتری برخوردار شوید.

طراحی نما

فرمنش با بهره گیری از جدیدترین فناوری های معماری، خدمات طراحی نما ساختمان ها و ویلا ها را ارائه می دهد. در این خدمات، از مصالح با کیفیت بالا و تجهیزات مدرن استفاده می شود تا نمایی بسیار زیبا و منحصر به فرد برای ساختمان یا ویلا شما طراحی شود. با انتخاب استودیو فرمنش، شما می توانید به نمایی بسیار با کیفیت و خاص برای خانه خود دست یابید که با جلب نگاه مخاطبان، خانه شما متمایز از سایر خانه ها می شود.

facade design
برند شرکت ساختمانی رسا

طراحی برند شما

استودیو معماری فرمنش با تیکه بر تخصص و تجربه متخصصین خود در زمینه معماری و گرافیک، به شما کمک می کند تا برند و هویت بصری منحصر به فرد و جذابی را برای شرکتتان یا برند شخصی خودتان ایجاد کنید. با استفاده از روش های نوین در طراحی برند، فرمنش به شما کمک می کند تا با داشتن یک هویت بصری قوی، در بازار رقابتی و پویای امروز، به راحتی تشخیص داده شود و به خاطر بودن در ذهن مشتریان، افزایش فروش و محبوبیت کسب و کار خود را تجربه کنید.

به ما بپیوندید

منتظر پیشنهادات جدید و آخرین اخبار ما باشید

    با وارد کردن ایمیل خود در قسمت بالا، با دریافت آخرین اخبار و مقالات صنعت ساخت و ساز از طریق دفتر فرمنش در دنیای ساختمان به روز شوید.