با تیم ما آشنا شوید

وقتشه رویاتو زندگی کنی.

با ما خانه‌ها ، ویلاها ، باغ‌ها ، نماها و فضا‌های دنج و دلخواهی که همیشه در آرزوی آن بودید را تجربه کنید.

تیم استودیو معماری فرمنش

با اعضای تیم ما بیشتر آشنا شوید

فاطمه رمضانی

مهندس فاطمه رمضانی بنیانگذار و مدیر استودیو معماری فرمنش، یکی از معماران با تجربه و با پشتکار در صنعت معماری می‌باشد. او فارغ التحصیل مهندسی معماری دانشگاه هنر تهران است و در بسیار از پروژه های معماری مختلف با مقیاس های گوناگون در تهران و استان های دیگر شرکت کرده است.فاطمه رمضانی با داشتن دانش و تجربه ی فراوان در زمینه معماری و همچنین با طراحی پروژه های متنوع، از جمله خانه های ویلایی، ساختمان های تجاری، فضاهای عمومی و ... قادر است در پروژه های خود با به کار گیری از مصالح با کیفیت و فناوری های نوین به طور کامل به نیاز های مشتریان خود پاسخ دهد و پروژه های معماری بسیار زیبا و کاربردی را ارائه دهد.
اگر به دنبال یک استودیو معماری با تجربه و با کیفیت هستید ، استودیو معماری فرمنش گزینه مناسبی برای شماست.

فاطمه آزاد افراشته

مهندس فاطمه آزاد افراشته، یکی از اعضای تیم ما در زمینه طراحی فاز ۲ و اجرایی پروژه های شما ، طراحی سه بعدی و رندرینگ در فرمنش فعالیت می کند. با استفاده از نرم افزار های پیشرفته و به روز در جهان، پروژه های معماری زیبا و کارآمد را طراحی می کند. او با دقت تمام در جزئیات کار خود را به ثمر می رساند و با توجه به نیاز های مشتریان فرمنش پروژه های شگفت انگیزی را رقم می‌زند و با استفاده از تخصص خود، تلاش می کند تا بهترین نتایج را در طراحی پروژه های معماری به دست آورد

نازنین سبزقبائیان

نازنین سبزقبائیان ، یک مهندس معماری دارای تحصیلات مهندسی معماری در دانشگاه هنر تهران، با تخصص در زمینه ۳D Artist و Presentation می‌باشد. توجه به جزئیات و دقت در کیفیت ارائه کار ها از مهمترین ویژگی های او می‌باشد و با استفاده از نرم افزار های متعدد و به روز شناخته شده در دنیا، نیاز های هر یک از پروژه ها را بر طرف می نماید. نازنین سبزقیائیان با تلاش برای کسب بهترین نتایج ، به عنوان یکی از طراحان خلاق . مستعد شناخته می‌شود.

فاطمه مشهدی نجفی

مهندس فاطمه نجفی ، یکی از اعضای تیم ما در زمینه طراحی فاز ۲ و اجرایی پروژه های شماو پرزنت پروژه ها در فرمنش فعالیت می کند. او دارای تحصیلات مهندسی معماری در دانشگاه هنر تهران و ساکن شهر استانبول می باشد و با استفاده از نرم افزار های پیشرفته و به روز در جهان، پروژه های معماری زیبا و کارآمد را طراحی می کند. او با دقت تمام در جزئیات کار خود و به کار گیری فناوری های نوین صنعت ساختمان ترکیه و ایران پروژه ها را به ثمر می رساند و با توجه به نیاز های مشتریان فرمنش پروژه های شگفت انگیزی را رقم می‌زند. او به استفاده از تخصص خود، تلاش می کند تا بهترین نتایج را در طراحی پروژه های معماری به دست آورد.

۰
طراحی ویلا
۰
طراحی داخلی
۰
طراحی نما
۰
طراحی شهری
۰
طراحی صنعتی
۰
طراحی هویت بصری

با ما تماس بگیرید و دنیای معماری را کشف کنید